האם כדאי לחפש בית פרטי באינטרנט?

  תמיד טוב להיכנס גם ללוחות הדירות באינטרנט לכל הפחות כדי לקבל מושג על שוק הבתים והדירות באזור הרצוי לכם. בלוחות הדירות באינטרנט תוכלו להזין את הקריטריונים החשובים מבחינתכם לחיפוש בתים ולקבל רשימה של בתים המיועדים למכירה המתאימים לדרישות שלכם מבחינת גודל הבית וכמובן מבחינת התקציב.

  חשוב לציין שחיפוש עצמאי של בית פרטי למכירה זו משימה לא קלה בכלל. זה כרוך בגלישה בלוחות באינטרנט, כניסה לאתרים שונים של חברות נדל"ן, ביצוע עשרות שיחות מול הגורמים השונים, תיאום פגישות באתרי בנייה, ועוד – את כל זה תוכלו לחסוך מעצמכם כאשר תבחרו לעבוד עם חברה כגון TOP7 קונספט.

  אצלנו תמצאו מגוון רחב של פרויקטים בתל מונד ובשרון. למה לכם לבזבז זמן יקר בתהייה על קנקנם של עשרות פרויקטים, שחלקם הגדול אינם רלוונטיים לכם ולצרכים שלכם?

  נשמח ללוות אתכם לבית החדש שלכם בתל מונד והסביבה – ללא עמלת תיווך מצידכם.
  פנו עוד היום לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.

  בתים למכירה בתל מונד

  המבחר הגדול ביותר של בתים למכירה בתל מונד, פנו אליי עכשיו לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.

  הידעתם? בכל שנה נבנים בארץ כ-15 אלף בתים צמודי קרקע. כן, מספר התחלות הבנייה נותר יציב בעשור האחרון.

  זהו נתון די מפתיע כשלוקחים בחשבון את המגמה הרווחת בשנים האחרונות, שהרי ברוב הערים בארץ אנו עדים לעלייה ניכרת בבנייה לגובה. ואכן, עבור רוב הישראלים, שיקולי חיסכון ונגישות מובילים להעדפת מגורים בבנייני מגורים רבי קומות.

  אך האמת היא שהבתים צמודי הקרקע מעולם לא הלכו לשום מקום. אמנם הם פונים לפלח שוק קטן יותר, אך מדובר בקבוצה לא קטנה של רוכשי בתים אשר אינם מוותרים על החלום. ואכן, אם תשאלו את עצמכם או את האנשים הקרובים לכם, ודאי תגלו כי רבים מאיתנו חולמים על בית פרטי – כזה עם גינה, נדנדה ואולי אפילו טרמפולינה לילדים. בתים כאלו קיימים בכל רחבי הארץ כמעט.

  כיצד מאתרים בתים למכירה בתל מונד?

  יש כמובן את השיטה העתיקה של "מפה לאוזן" שעדיין עובדת. כמובן אפשר להשתמש בלוחות מודעות באינטרנט או לעקוב אחר פרסומים ברשת ובעיתונים. למעשה, הדרך הטובה ביותר לאיתור נכסים איכותיים היא באמצעות מתווכים וחברות נדל"ן שחיים את התחום שעה שעה. מתווכים איכותיים הם אלו שיכולים להתאים לכם בצורה הטובה ביותר את הנכסים שעונים על הציפיות ועל החלומות שלכם. מתווכי בתים באזור תל מונד והשרון הם הראשונים ששומעים על פרויקטים חדשים בתל מונד ועל הנכסים הטובים והמשתלמים ביותר בסביבה, עוד לפני שהם מתפרסמים בערוצים הרגילים.

  מצרפים לכם קישור לקוטג'ים חדשים ויד שנייה בתל מונד. לחצו כאן